Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZACZYNAM WALKĘ:)))))))))
Autor Wiadomość
ada777
Częsty gość

Wysłany: 2010-03-12, 15:52   

Zapraszam do odwiedzenia tematu i skorzystania "Konkurs odchudzania w 12 tygodni"

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

Renatka 
Świeżak :)

Wysłany: 2010-03-12, 18:26   

Dziękuje vwpolo19861 za cenne uwagi. Wiem, trzeba zmienić nawyki i ćwiczyć i być na diecie. Tylko tak sobie myślałam, że skoro jest tyle tych suplementów to czemu by nie spróbować? Nie chce tylko łykać tabletek ale też czynnie się zabrać za swój tłuszczyk :) ) Patryczka może powiesz coś więcej o tym Chitininie? Nie miałaś jakichś niepożadanych efektów? To naprawde działa? Może bym spróbowała ale jeszcze się zastanawiam, zawze jak będę coś brała to mnie będzie dodatkowo motywowało do ćwiczeń i diet.

luiza 

Wysłany: 2010-03-12, 19:01   

Zmiana sposobu odżywiania,5 posiłków dziennie, ruch(chociaż spacer ok 40 min- codziennie) Wysiąść jeden przystanek z autobusu to już coś.Przekąski do 100 kalorii warzywa, owoce, mały jogurt-trzeba patrzeć na etykiety co ile ma kakorii, tłuszczu i białka.Najważniejsza jest jednak zbilansowana dieta.Jeśli czegoś brakuje, choćby małego składnika odżywczego, to od razu widać,choćby po paznokciach, włosach, czy przeziębieniach. Ja od prawie 2 lat jem odżywcze koktajle, zaraziłam nimi całą moją rodzinę.Odchudzanie przy nich jest bardzo proste. Jak ktoś ma choroby tarczycy to odchudzanie jest wolniejsze i trzeba być cierpliwym. Drugie ale, to trzeba miesięcznie wydać na nie trochę grosza,a je się koktajle i suplementy, kilka miesięcy (zamiast śniadania i kolacji, obiad zwykły),więc ludzie oszczędzają i oczywiście nic z tego nie wychodzi. Sumując jak ktoś już się za to weżmie to niech schudnie tyle ile chce bo szkoda pieniędzy.

Renatka 

Wysłany: 2010-03-19, 14:03   

Nie mogłam się doczekać odpowiedzi od Patryczki, więc stwierdziłam, że sama pójde na poszukiwanie jakichś pomocnych tabletek :) Zaczełam już ćwiczyć regularnie i pojawiają się pierwsze efekty :D dzisiaj kupiłam sobie w Rosmannie Chitnin Extra bo mi powidzieli, że sama natura :D hehe, no zobaczymy jak mi pojdzie. Narazie musze wam powiedziec, ze dzieki ćwiczeniom naprawde lepiej się czuje. Niby tylko 20 minut dziennie a już widze efekty, nareszcie nie jestem takaaa zwiotczala cala ;p macie może jakies dobre ćwiczenia? ja narazie jezdze na rowerku i brzuszki :)

Patryczka 

Wysłany: 2010-03-19, 16:06   

Przepraszam Renatko, ze nie pisalam ale nie mialam ostatnio czasu za bardzo. Wiosenne porzadki :D hehe. Teraz to ja poczekam na Twoje wyniki i zobaczymy jak Ci idzie. Skoro juz zrobilas zakupy to chyba nie musze Cie przekonywac. Mi narazie idzie dobrze i dzieki Chtininowi chudne ale w tym tygodniu słabo z cwiczeniem moim bylo :( jakos sie nie mogłam zabrac. Teraz od poniedziałku chce znowu zacząc, zebym w wakazje w koncu mogła pokazac brzuch na plazy i sie nie wstydzic :D :D

maryna 

Wysłany: 2010-03-24, 10:54   

też słyszałam dobre wieści o chitininie, ale dowiedziałam się też, że nie ma możliwości albo jest to mało prawdopodobne, że zadziała jakiś produkt pomocniczy. Więc chyba nie ma złotej recepty oprócz diety jakiś kapsułek i biegania , tego się nie przeskoczy

Renatka 

Wysłany: 2010-03-26, 12:00   

No i co dziewczyny? Zadna nie zna dobrych cwiczen? W internecie jest opisane cała masa tego typu rzeczy ale nie wiem, które cwiczenia sa skuteczne... poradzicie cos? A dlaczego Maryna niby nie działa? Ja biore Chitinin od kilku dni i czuje, ze chudne. Wprawdzie tak jak mowilam cwicze ale mysle ze tabletki jednak pomagaja i chudne szybciej. Kto Ci powiedział, że nie działaja takie rzeczy?

ada777 
Częsty gość

Wysłany: 2010-03-30, 06:32   

Ja proponuje odchudzanie bez głodzenia się więc nie trzeba zamykać lodówki na klucz kontakt na GG 5110918 lub Skype adam777cz napraszam do dyskusji na komunikatorach i po więcej informacji co do diety

:arrow: :!: Sprawdź swoją kondycję na stronie http://wlc24.com.pl/ankieta/ w punkcie 22 wpisz ada777

Patryczka 

Wysłany: 2010-04-13, 15:46   

Działaja działaja Renatko :D szczególnie Chitinin Ekstra :) spróbuj może 6 weidera na brzuch jest świetna ale po pewnym czasie to cięzki ćwiczenie i sporo czasu zajmuje :/ ale efektywne, więc polecam

Angelisi@90 
Mistrz ceremonii
weteranka :)

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-04-14, 13:20   

Mam pytanie ile kosztuje ten "Chitinin Extra"?

kssica2 

Wysłany: 2010-04-15, 09:16   

hej kobitki ja jestem na 2 dniu DK i mam nadzieje ze wytrwam kto sie do mnie dołączy jak ktoś z was już prubował tej diety to napiszcie coś o efektach pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Patryczka 

Wysłany: 2010-04-15, 12:00   

Chitinin Extra kosztuje w interecie 42,95zł za 48 tabletek.

Angelisi@90 
Mistrz ceremonii
weteranka :)

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-04-15, 15:08   

Dziękuje bardzo Patryczka
:flower:

Patryczka 

Wysłany: 2010-04-20, 12:28   

I jak Angelisi@90? kupiłaś Chitinin Extra? Jestem bardzo ciekawa efektów jeśli zaczęłaś go brać. Mi bardzo pomógł, więc mam nadzieje, że Tobie też pomoże :)

Renatka 

Wysłany: 2010-04-20, 13:01   

Ja już łykam Chitinin Extra od prawie miesiąca i jest bardzo bardzo zadowolona :D chyba pierwszy taki suplement, który mogę naprawde polecić. wczesniej jakoś nie mogłam trafić na nic dobrego a teraz nareszcie schudłam!

Odpowiedz do tematu