Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dieta vitalia SD opinie
Autor Wiadomość
grubcia58
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-12, 11:28   dieta vitalia SD opinie

czy ktos stosował? na czym polega ta dieta? warto czy nie?

[ Dodano: 2011-07-12, 11:30 ]
a może paleo? coś wiecie o tym

chcę wybrać coś dla siebie i nie wiem co, poradźcie

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

Aktywny20 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-07-12, 15:32   

Jeśli jest płatna to daj sobie spokój

grubcia58
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-13, 19:29   

paleo to książka
sd to dieta indywidualna

dlaczego jeśli jest płatna to mam dać spokój? opłata nie jest dla mnie problemem, w końcu każdemu płaci się za pracę, więc czy kupuję ksiązke, nad którą ktoś pracował czy kupuję usługę przygotowaną pod moje potrzeby, to chyba zapłata się należy?

rozumiem, że nie znasz żadnej ze wspomnianych, może ktoś inny coś wie?

Aktywny20 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-07-13, 23:05   

Wiem o czy mówisz, zapoznałem się z książką i znam 3 osoby które, zamówiły te indywidualne diety. Z książce nie ma nic odkrywczego, powtarza to co wszyscy wiedzą. Wystarczy iść na siłownie, klub fitness, dietetyka i dostaniesz dietę za darmo i będziesz mogła wypytać o wszystko itp. Takie osoby żerują na ludziach które, koniecznie chcą schudnąć, żeby schudnąć wystarczy trochę silnej woli i chęci, za nic nie trzeba płacić

grubcia58
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-14, 08:22   

pójście na siłownię nie jest do końca za darmo, więc te porady wszystko masz wliczone w cenę, a porada trenera zwykle jest dodatkowo płatna. uważam także, że trenerzy nie znają się na odzywianiu, w sensie podstaw teoretycznych i to, co doradzają, to raczej z własnych doświadczeń, co wcale nie musi być trafne.

paleo książkę kupiłam i moim zdaniem nie są to zalecenia jak we wszystkich dietach, różnią się znacznie od stnadardowych zaleceń

sd kupiłam dzisiaj, bo widzę, ze merytorycznie nie jest mi tutaj nikt w stanie nic powiedzieć. nie interesuje mnie tekst typu "słyszałam, że...." wole sama się przekonać. liczyłam na opinie osób stosujących, a nie osób, które nie widziały diety na oczy,

tak jak o diecie paleo nie masz pojęcia, nie masz pojecia także o sd. ale dziękuję za chęć pomocy

Aktywny20 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-07-14, 13:38   

Samo pójście na siłownie nie jest darmowe, ale rady trenerów zazwyczaj są darmowe, o ile siłownia jest z prawdziwego zdarzenia. Zazwyczaj trener mówi, że jeśli tylko skusisz się na karnet, to on ułoży Ci odpowiednią dietę i dodatkowo będzie doglądać jak Ci idą ćwiczenia i korygował błędy tak żywieniowe jak i treningowe. Dodatkowo w dobrych siłowniach trenerzy to zazwyczaj ludzie po AWF + technolodzy żywienia człowieka więc nie dość, że mają bagaż teoretyczny to też praktyczny.

Co do książki czytałem wiele innych nie licząc paleo i nic odkrywczego w niej nie ma.

Rób jak uważasz ale to trochę jak nauka pływania korespondencyjnie albo leczenie przez internet.

Wiesz mi, żeby schudnąć wystarczy trochę silnej woli i chęci i nie potrzeba wyrzucać pieniędzy na internetowe diety, a lepiej kupić sobie coś fajnego

Pozdrawiam

Onenstemi 
Częsty gość

Wysłany: 2011-07-14, 15:44   

Uważajcie lepiej na diętę PALEO - to jest jakaś dziwna koncepcja, żeby odżywiać się tak jak jaskiniowcy... (paleo = paleolityczna).
Ja się bardzo źle czułam juz po 5 dniach stosowania się do ich zaleceń.
ODRADZAM KATEGORYCZNIE!!!

Jack 
Świeżak :)

Wysłany: 2011-07-22, 14:55   

Paleo to jest jakiś nietrafiony pomysł - to ja mam po pracy łapać w sidła zwierzynę i zbierać jagody? :roll:

[ Dodano: 2011-07-22, 14:56 ]
a sama ta dieta vitalii to też przereklamowana zabawa

Odpowiedz do tematu