Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta 36s
Autor Wiadomość
Kriters
Świeżak :)

Wysłany: 2011-06-14, 13:46   Dieta 36s

Witam wszystkich,

jakiś czas temu na rynku pojawiła się nowa dieta - 36s, tu link - http://dieta36s.pl.
W związku z tym zastanawiam się czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nią związane, zna opinie ludzi, którzy stosowali?
Będe wdzięczny za info :)

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

KropeczkA 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-06-14, 14:05   

Hej tu masz trochę opinii o tej dietce - http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6389458

Pozdrawiam :)

Kriters 

Wysłany: 2011-06-14, 14:33   

O!

Dzieki! Widzę, że raczej ciepłe opinie ale poszperam jeszcze trochę... Wygląda mi to na coś umiarkowanego hehe, akurat! 8-)

Daga 

Wysłany: 2011-06-15, 13:18   

Na innym forum byla wypowiedź dziewczyny, która się zabiera za tą dietkę - wklejam poniżej:

Cytat:

No, więc przestudiowałam całą dietę 36s i wygląda na to, że posiada ona dużo plusów, ale po kolei:

-nie wymaga stosowania żadnych suplementów (ja unikam wszelakiej chemii więc ważne )
-jest dostosowana do spożywanych przez nas do tej pory potraw
-jest rozpisana co do godziny i każdego dnia diety
-posiada mnóstwo zamienników żywieniowych, w przypadkach kiedy ktoś nie lubi jakiejś potrawy (dla mnie bomba!)
-dodatek o psychologii żywienia i motywacji (ale nie czytałam...)
-nie polega na eliminowaniu jakichkolwiek składników żywieniowych i jest zbilansowana
-zdrowa, ponieważ jej podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych
-spadek masy ciała jest równomierny i nie ma możliwości efektu jo-jo (tzn. tak piszą, ale jestem skłonna uwierzyć )
-propozycje posiłków są smaczne, łatwe i szybkie w przygotowaniu (i za to duuuży PLUS!)
-posiłki zawarte w diecie można dowolnie wymieniać, w zależności od tego na co mamy ochotę. Brak sztywnego jadłospisu.
-mnóstwo posiłków do wyboru (z tego co wyczytałam to ponad setka)

Jedynym minusem jest fakt, iż jest płatna i nie ma tam nigdzie obietnicy błyskawicznych spadków jak w diecie kopenhaskiej np. ale muszę wam powiedzieć, że całość wygląda naprawdę rozsądnie i bez żadnych głodówek, po których kiedyś miałam problemy ze zdrowiem, także zamierzam na nią przejść od poniedziałku bo jeszcze w weekend wybieram się na wesele przyjaciółki. O postępach będę informować na bieżąco!

Zanosi się chyba fajnie :chef:

Aktywny20 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-06-15, 14:05   

DO tego oczywiście trzeba dorzucić jakiś sport/ćwiczenia

Jack 

Wysłany: 2011-06-20, 12:32   

Ruch to zdrowie - wiadomo, że zawsze powinno się cwiczyć. Niemniej bez odpowiednich nawyków żywieniowych najaktywniejszy sport nie pomoże. Trzeba działać kompleksowo :)

Zdrowiutka 

Wysłany: 2011-06-24, 15:05   

ale dziewczyny nie wydaje się wam, że to jakiś marketingowy hit sezonu? niewiele informacji tak naprawdę mają na stronie. moim zdaniem nie do końca wiadomo co kupujesz

KropeczkA 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-06-26, 20:13   

No ja kupiłam i właśnie widzę, że mi przyslali; wygląda fajnie to, ciekawie opisane i ktoś miał dobry pomysł. Napiszę więcej jak przeczytam całość!

Zdrowiutka 

Wysłany: 2011-06-28, 13:48   

jak już się zapoznasz daj jakaś informacje :) . ja póki co jestem do nich sceptycznie nastawiona. mam właśnie wrażenie, że ktoś chciał narobić dużo szumu i zgarnąć pieniążki za ładne opakowanie trochę jak przy diecie Dukana , gdzie wszyscy nagle zaczęli kupować jego książkę, a ostatecznie okazało się, ze rozwala zdrowie. też przecież w teorii wyglądało to całkiem ładnie...

grubcia58
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-12, 11:25   

Kropeczka podeslij tę dietkę 36 jeśli mozesz, bo kuzynki nie mog.e się doprosić. ona generalnie nie była zadowolona, mówiła, że tylko sprzedaja towar, a zainteresowania klientem żadnego, całkowty brak kontaktu gdy już stosuje się dietę. no nie wiem, może ona miała tylko taki przypadek, ale to trochę zniechęca, że nie można się poradzić.

daj znać jak było u Ciebie?

Zdrowiutka 

Wysłany: 2011-07-12, 11:54   

widzę, ze cały czas żadnych informacji. coraz bardziej mi się wydaje , że ta cała dieta to ściema i naciąganie ludzi

Chili 
Moderator

Wysłany: 2011-07-13, 15:18   

grubcia58 - rejestrujesz się na forum i pierwszy post o paleo a drugi to kłamstwo o słabym kontakcie z d36. Widzę już, że jesteś naganiaczem, a takich osób tu nie chcemy.
Napisałem maila do diety36s z prośbą o darmowy egzemplarz do testu - jako admin ZF oczywiście taki egzemplarz dostałem. Dieta jest ciekawa, jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy mają setki wątpliwości co do zdrowych nawyków żywieniowych oraz tego jak je w sobie zainstalować - więc jeśli ktoś ma ochotę zapłacić to spokojnie może to zrobić.
Kontakt z ludźmi z diety36s oceniam bardzo dobrze, dodatkowo z opini jakie dotąd do mnie doszły też nie było problemów. Proszę więc fikcyjnych naganiaczy o nie oczernianie bo tego tutaj akceptował nie będe!

KropeczkA 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-07-28, 17:00   

Sorry Dziewczyny, że dopiero teraz, ale wiecie... Wakacje! :) )) Jestem opalona (miesiąc w Hiszpanii!!!), szczęścliwa i 4kg szczuplejsza!
36s jest naprawdę fajna i dieta sama w sobie i książka a co dla mnie było najważniejsze to fakt, że można pewne rzeczy podmieniać i nie musiałam unikać kuchni śródziemnomorskiej :mrgreen: Pozdrawiaam

Onenstemi 
Częsty gość

Wysłany: 2011-08-05, 16:43   

Hej, ja właśnie wrociłam z wakacji i okazało się, że uśpiona południowym słońcem (ah ten południowy klimat...:) nawet nie zauważyłam jak w ciągu tygodnia przybrałam 3 kg...aż żal patrzeć w lustro, przed wyjazdem głodowałam się przez 2 tygodnie, żeby dobrze wypaść na plaży, a teraz co z tego mam? Opalenizna mi jedynie została, a po szczupłej sylwetce nie ma śladu...Mam już dosyć tych ściemnianych diet, co to niby 10 kilo w tydzień, ble ble ble. Chcę zrzucić tylko te nadprogramowe 3, noooo może 4;) i niekoniecznie w jedną noc.

Ps. Przepraszam, że wam tu wylewam moje żale, ale czasem tak mam, że muszę komuś nieznajomemu się wygadać/wypisać, żeby mi się lepiej zrobiło :)

Ps 2. A robię to tu, bo znalazłam dużo ciepłych opinii, od najwyraźniej zadowolonych Pań, o tej nowej diecie 36s.
Wydaje się całkiem rozsądna, ale ja już sama nie wiem, nie chcę się męczyć, a potem znowu przytyć 2 razy więcej niż zrzuciłam...

KropeczkA 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2011-08-07, 22:26   

Kochana, wiem co czujesz, bo wiele razy próbowałam przed wyjazdem schudnąć, zresztą która z nas nie próbowała :) Ale tym razem, jakiś miesiąc przed wyjazdem znajoma mi polecieła (bo jej szwagierki znajomej, znajoma stosowała i podobno pomogło:) - wiem brzmi zabawnie ;) ), więc postanowiłam spróbować, pojechałam z tym wszystkim na wakacje i faktycznie się udało.
A najlepsze jest to, że nadal mogłam jeść to co lubię, ( ja tam wierzę, że jak masz na coś ochotę, to znaczy, że twój organizm tego potrzebuje, więc powinnam mu to dostarczyć:) ale rozsądnie. Zresztą w tym e-book'u jest wszystko napisane. Ze swojej strony mogę polecić, jak będziesz czegoś potrzebowała, to wal jak w dym. :)

Odpowiedz do tematu