Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent dla córki przyjaciółki :)
Autor Wiadomość
Magda4321
Świeżak :)

Wysłany: 2013-07-01, 20:20   Prezent dla córki przyjaciółki :)

Witam wszystkim, jestem tutaj nowa, piszę akurat na tym forum, bo jako pierwsze mi się nasunęło :) poszukuję prezentu dla córki mojej najlepszej przyjaciółki, która obchodzi niedługo 8 urodziny. Przeglądnęłam kilka stron internetowych i podobno dobrym pomysłem jest kubek z własnym zdjęciem lub z jakąś postacią fantastyczną (np. z Kotem Lucjanem). Udało mi się znaleźć coś takiego na w sklepie internetowym Giffcik. Myślicie, że to jest dobry pomysł? A może lepiej kupić jej plecak czy torbę do szkoły? Nie mam jeszcze swoich dzieci (wszystko w drodze) a chcę, żeby ta dziewczynka była zadowolona :) co lubią dzieci w jej wieku?

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

julitka 

Wysłany: 2013-11-29, 13:37   

Poponuje kupic duzego miska :)

ania323 

Wysłany: 2013-12-05, 13:55   

A może zwyczajnie twoja przyjaciółka Ci podpowie co może się spodobać córce.

ewusiowa 
Częsty gość
pikuś :)

Wysłany: 2014-03-25, 19:48   

Jak chcesz fajne wrażenie zrobić to może lampa na biurko? Coś takiego dla dziewczynki idealne - http://www.lampy.pl/Lampa...iatu-Blute.html :)

warriable 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2014-03-28, 11:09   

Może warto kupić jej jakiś zestaw kosmetyków specjalnie przeznaczonych dla małych dzieci i do tego jakąś biżuterię? Małe dziewczynki uwielbiają się stroić i wyglądać jak księżniczki.

Eizzy 
Częsty gość

Wysłany: 2014-03-28, 12:50   Re: Prezent dla córki przyjaciółki :)

Magda4321 napisał/a:
Witam wszystkim, jestem tutaj nowa, piszę akurat na tym forum, bo jako pierwsze mi się nasunęło :) poszukuję prezentu dla córki mojej najlepszej przyjaciółki, która obchodzi niedługo 8 urodziny. Przeglądnęłam kilka stron internetowych i podobno dobrym pomysłem jest kubek z własnym zdjęciem lub z jakąś postacią fantastyczną (np. z Kotem Lucjanem). Udało mi się znaleźć coś takiego na w sklepie internetowym Giffcik. Myślicie, że to jest dobry pomysł? A może lepiej kupić jej plecak czy torbę do szkoły? Nie mam jeszcze swoich dzieci (wszystko w drodze) a chcę, żeby ta dziewczynka była zadowolona :) co lubią dzieci w jej wieku?

Oczywiście dziewczynki lubią lalki, sama ostatnio kupowałam (oczywiście nie dla siebie) lalkę Winx możesz znaleźć ją tu: http://toysbox.pl/lalki-i-akcesoria/ to bardzo popularna zabawka, wśród dziewczynek w jej wieku :)

ksiksi 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2014-10-22, 22:39   

Myślę, ze drewniana zabawka nie ucieszy 8-latki. Może kup jej jakąś książkę albo jakiś zestaw do samodzielnego tworzenia biżuterii?

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2014-10-23, 10:14   

W przypadku dzieci, a już tym bardziej dziewczynek sprawdzają się klasyczne pomysły na prezent - książki, lalki, misie, różne zabawki interaktywne, edukacyjne.

Eizzy 
Częsty gość

Wysłany: 2014-12-15, 13:52   

Tutaj masz listę takich zabawek http://www.mamazone.pl/ar...dszkolakow.aspx na pewno coś wybierzesz, nawet z ograniczonym budżetem.

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2014-12-30, 07:27   

Ostatnio koleżanka remontowała pokój dziecięcy i powiedziała, żebym po prostu kupiła jej synkowi coś do tego pokoju. Skończyło się na lampce ze spidermena oraz na takich naklejkach ściennych - chłopiec był bardzo zadowolony, więc zawsze można pójść w tym kierunku.

ksiksi 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2015-02-05, 13:57   

Widzę, że udzieliliście wielu rad, wskazując, co można kupić na prezent 8-latce. Może podpowiecie, co kupić na chrzciny? Myślę o pieniądzach ale chciałabym kupić też coś na tę okazję. Nie kupię sukienki do chrztu ale bardzo podoba mi się ten płaszczyk z Balumi.com.pl. Myślicie, że to dobry pomysł?

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2015-02-11, 20:43   

Moim zdaniem jest to całkiem dobry pomysł ;) . Płaszczyk może się przydać, a takiemu maluszkowi to nie bardzo jest co kupować. Tym bardziej, że zabawki na pewno dostanie od innych.

sylwia4012 
Częsty gość

Wysłany: 2015-02-11, 20:57   

A może jakaś pościel, mięciutka, kolorowa, z ulubiona postacią z bajki/filmu? Takie prezenty cieszą, nawet gdy dziecko ma już wszystko. Zobacz na http://slodkiesny.pl/posciel-dziecieca , coś znajdziesz.

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2016-04-12, 07:07   

Może przejrzyj jeszcze zabawki dla dzieci na Urwis.pl. W tym sklepie internetowym jest naprawdę duży wybór różnych zabawek i jestem pewna, że coś uda Ci się znaleźć. Przy czym możesz ograniczyć wyniki wyszukiwania do płci oraz wieku dziecka, co powinno w dużym stopniu ułatwić to zadanie. Co o tym myślisz?

ksiksi 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2016-04-15, 14:42   

Ja myślę, że to świetna opcja. Dla dziewczynek są Lego Friends - może to?

Odpowiedz do tematu