Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chili
2008-09-23, 11:11
Dieta Kopenhaska, Kopenhadzka
Autor Wiadomość
Aktywny20
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2013-12-06, 11:48   

Najgorsza z możliwych diet. Posiłki są niedobre, po tygodniu nie można patrzeć na sałatę z olejem i cytryną. Można zgubić ok 7 kilo, ale to tylko woda, która z powodu braku soli w jadłospisie nie jest magazynowana w naszym organizmie. Tłuszczyku nie ubywa. Jeżeli rygorystycznie przestrzegamy diety, w drugim tygodniu nie mamy już siły wchodzić po schodach, nie mówiąc o joggingu czy pływaniu. Ponadto efekt jojo jest prawie natychmiastowy.

Rower, jogging, basen, aerobik i każdy inny wysiłek fizyczny. To jest najlepszy sposób na zrzucenie kilogramów, a nie ta chora dieta!

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

nazdrowiesposob 
Częsty gość
Ania

Wysłany: 2014-05-08, 04:27   

Cóz, ja również nie jestem zwolenniczką tego typu diet. Oczywiście można z nich wyjść tak, by nie przytyć (nawet z oczyszczającej głodówki mozna), ale to naprawdę wymaga wysiłku i ogromnych ilosci samozaparcia i dyscypliny. Jeśli ktoś ma intensywny tryb życia, będzie musiał go na jakiś czas zmienić etc.

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2016-01-11, 09:30   

Koleżanka mówiła mi niedawno na temat diety kopenhaskiej. Mnie ona jednak niezbyt przekonuje.

natgee 
Świeżak :)

Wysłany: 2016-01-21, 13:02   

Kopenhaska nie jest tak wspaniałą jak piszą. Jestem na drugim roku z dietetyki w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie i coś na ten temat wiem. Po kopenhaską sięgają najczęściej osoby zdesperowane, które nie dostarczają swojemu organizmmowi produktów zbożowych i tym sposobem zaburzają pracę swoich jelit. W taki właśnie sposób nabawimy się jedynie zaparć i ból głowy, a efekt i tak będzie żaden.

Odpowiedz do tematu